Filma Me Titra Shqip: Smurfs: The Lost Village

89 min 2017 6,2 / 852
Viti: Mar 23, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,489
Shikime: 1512
Pershkrimi
Ngjarja filloj kur Smërfeta dhe shokët e saj, Trupmadhi, i Mençuri dhe i Ngathëti gjejnë një hartë për në Pyllin e Ndaluar. Ata nisen për një aventurë drejt këtij pylli, për të paralajmëruar Smërfët e një fshati të humbur nga rreziku i Gargamelit. Gjithë kjo aventurë i çon drejt zbulimit të sekretit më të madh të historisë së Smërfve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR