Filma Me Titra Shqip: The Bad Batch

119 min 2017 5,3 / 576
Kategoria: Dramatik Horror Thriller
Viti: Jun 23, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,877
Shikime: 3103
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Arlen dënohet në një burg në mes të shkretëtirës ku të burgosurit quhen Tufa e Keqe dhe janë të ndarë në dy kampe: Kampi i Rehatisë dhe ai i Urës, ku të gjithë janë kanibalë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR