Filma Me Titra Shqip: The Mummy Returns

130 min 2001 6,2 / 4400
Kategoria: Aventure Aksion Fantazi
Viti: May 4, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,449
Shikime: 2097
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trupi i mumifikuar i Imhotepit është dërguar në një muze në Londër, ku ai edhe një herë zgjohet dhe fillon fushatën e tij të bujshme te terrorit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR