Filma Me Titra Shqip: The Mummy

124 min 1999 6,8 / 5577
Kategoria: Aventure Aksion Fantazi
Viti: Apr 16, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,105
Shikime: 3393
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një amerikan që shërben në Legjionin e Jashtëm Francez, gjatë një gërmimi arkeologjik në qytetin antik të Hamunaptrës ngjall rastësisht një mumje që shkakton kërdi mbi të dhe ekuipazhin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR