Filma Me Titra Shqip: Franklyn

98 min 2008 6,2 / 189
Viti: Oct 16, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,696
Shikime: 648
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Franklin" është një përrallë e katër karaktereve, jetët e të cilëve janë të ndërthurura me fat, romancë dhe tragjedi. Pasi këto botë të përplasen, një plumb i vetëm përcakton fatin e këtyre katër karaktere.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR