Filma Me Titra Shqip: The Spectacular Now

95 min 2013 6,6 / 2009
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Aug 2, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,798
Shikime: 2414
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filozofia e jetës së një maturanti, që feston shumë, ndryshon kur ai takon "vajzën e mirë" jo dhe aq tipike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR