Filma Me Titra Shqip: Percy Jackson: Sea of Monsters

106 min 2013 5,9 / 3482
Kategoria: Aventure Familje Fantazi
Viti: Aug 7, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,1
Shikime: 2601
Pershkrimi
Persi është kthyer, këtë herë në mënyrë për të rikthyer në vend strehën e tyre të sigurt që është drejt zhdukjes, i biri i Poseidonit dhe miqtë e tij nisen në një mision në Detin e Përbindëshave për të gjetur Posten e Artë dhe për të ndalur një të keqe të lashtë nga ngritja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR