Filma Me Titra Shqip: 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy

118 min 2011 4,7 / 46
Viti: Apr 14, 2011
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 10,833
Shikime: 6171
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por dhe kënaqësi seksuale e shpirtërore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR