Filma Me Titra Shqip: 12 Feet Deep

85 min 2017 5,4 / 235
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Jun 20, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,137
Shikime: 1120
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bazuar në ngjarje të vërteta, dy motra ngecin poshtë një mbulese me fibra xhami të një pishine me përmasa Olimpike dhe duhet të përballen me të ftohtin dhe njëra-tjetrën për të mbijetuar gjithë natën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR