Filma Me Titra Shqip: 17 Again

102 min 2009 6,2 / 3354
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 11, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,502
Shikime: 3128
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nëse në një farë mënyre do t’ju jepej mundësia, a do ta jetonit jetën tuaj nga e para? Tridhjetë e ca vjeçari Majk O’Donell do ta bënte. Atëherë në një moment magjik e misterioz, Majkut i jepet mundësia. Ai kthehet papritmas në gjimnazin Hejdën ku është ylli i skuadrës së basketbollit, djali më seksi dhe shok klase me vetë fëmijët e tij adoleshentë... gjë që i jep mundësinë Majkut të kthehet nga një baba jo dhe aq i mirë në një shok fantastik. Zac Efron dhe Matthew Perry janë Përsëri 17 dhe jash
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR