Filma Me Titra Shqip: Alien: Covenant

122 min 2017 5,9 / 5493
Viti: May 9, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,239
Shikime: 2824
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ekipi i një anijeje koloniste, drejtuar në një planet të largët, zbulon një parajsë të paeksploruar me një kërcënim përtej imagjinatës së tyre dhe duhet të tentojnë një arratisje pikëlluese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR