Filma Me Titra Shqip: Loving

105 min 2017 4,5 / 296
Kategoria: Romance
Viti: Apr 21, 2017
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 0,736
Shikime: 4684
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR