Filma Me Titra Shqip: A Single Shot

116 min 2013 5,8 / 130
Kategoria: Dramatik Krim Thriller
Viti: Sep 19, 2013
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7,017
Shikime: 1841
Trailer: YouTube
Pershkrimi
NJË E SHTËNË E VETME vërtitet rreth një burri të thjeshtë, Xhon Munit, një aksidenti tragjik, dëshpërimit të tij dhe nevojës së menjëhershme për shpengim. Muni, ndërsa po gjuante një dre jashtë sezonit të gjuetisë, aksidentalisht qëllon dhe vret një vajzë adoleshente. Kur përpiqet ta fshehë trupin e saj në një shpellë, ai gjen një shumë të madhe parash. Kjo nis një aventurë intensive dhe emocionuese dhe një lojë vdekjeprurëse maceje me miun midis gjuetarit Xhon Mun dhe disa kriminelëve të pamësh
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR