Filma Me Titra Shqip: Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

91 min 2017 5,6 / 238
Kategoria: Komedi Familje
Viti: May 19, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,252
Shikime: 1964
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Udhëtimi i familjes Heflej për të shkuar në festën e ditëlindjes së nëntëdhjetë të gjyshes shndërrohet në një aventura për shkak të çapkënit Greg dhe vëllait të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR