Filma Me Titra Shqip: Ghost in the Shell

107 min 2017 6 / 5676
Viti: Mar 29, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,521
Shikime: 3700
Pershkrimi
Në një të ardhme ku ndarja mes robotëve dhe njerëzve është shumë e zbehtë, Majorja është një ushtare e përmirësuar kibernetikisht për të luftuar kriminelët më të rrezikshëm në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR