Filma Me Titra Shqip: After.Life

104 min 2009 5,7 / 474
Viti: Nov 7, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,488
Shikime: 1636
Trailer: YouTube
Pershkrimi
JETA PAS VDEKJES: Pas një aksidenti me makinë, Ana zgjohet dhe gjen drejtorin e shtëpisë funerale të zonës Eliot Dikën duke i përgatitur trupin për funeralin e saj. Konfuze, e tmerruar dhe duke u ndjerë ende shumë e gjallë, Ana nuk e beson që ka vdekur, pavarësisht se drejtori i funeralin ia bën të sigurt se është në fazën para jetës së përtejme. Elioti e bind që ka dhuntinë për të komunikuar me të vdekurit dhe ai është i vetmi që mund ta ndihmojë. E ngecur brenda shtëpisë së funeralit, Ana ësht
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR