Filma Me Titra Shqip: King Arthur: Legend of the Sword

126 min 2017 6,5 / 3720
Kategoria: Aksion Dramatik Fantazi
Viti: May 10, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,506
Shikime: 4407
Pershkrimi
Një film për Mbretin e Anglisë, Arturin, të cilit i vjedhin të drejtën e drejtimit të mbretërisë derisa ai nxjerr shpatën nga guri, ku duhet të njihet me trashëgiminë e tij të vërtetë dhe të marrë fronin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR