Filma Me Titra Shqip: The Legend of Hercules

99 min 2014 4,6 / 879
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Jan 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,508
Shikime: 3026
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Greqinë e lashtë, një mbretëreshë i dorëzohet epshit të Zeusit për të lindur një djalë që do të rrëzojë sundimin tiranik të mbretit dhe do të risjellë paqen në tokën e vuajtur. Por ky princ, Herkuli, nuk e di identitetin e tij të vërtetë apo fatin e tij. Ai dëshiron vetëm një gjë: dashurinë e Hebesit, Princeshës së Kretës, e cila i është premtuar vëllait të tij. Kur Herkuli mëson se për çfarë është i destinuar, ai duhet të zgjedhë: të arratiset me dashurinë e tij të vërtetë apo të përmbushë f
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR