Filma Me Titra Shqip: Holiday

170 min 2014 6,1 / 62
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Jun 6, 2014
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,939
Shikime: 2814
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një oficer ushtarak përpiqet ta ndjekë një terrorist, ta shkatërrojë atë bandë terroriste dhe ta çaktivizoi qelizën e fjetur nën komandën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR