Filma Me Titra Shqip: Down by Love

110 min 2016 6,2 / 127
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Mar 2, 2016
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 4,49
Shikime: 3310
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE DHE NUDITET! Bazuar në një histori të vërtetë, dashuria e pamundur mes drejtorit të një burgu dhe një prej të burgosurave të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR