Filma Me Titra Shqip: Shivaay

153 min 2016 5,7 / 31
Viti: Oct 28, 2016
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,277
Shikime: 2060
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Shivai është një alpinistë, aventurier Himalajan dhe një baba i devotshëm që mundohet të rris vajzën e tij, Gora, i vetëm. Fati i kësaj familjeje të vogël do të ndryshoj kur vajza e tij do të bie pre e trafikimit të fëmijëve. Rruga për Gora të kuptoj të shkuarën e familjes së saj sjell një aventurë të rrezikshme që ndez instiktet e një prindi përtej çdo gjëje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR