Filma Me Titra Shqip: Descendants 2

111 min 2017 7,3 / 939
Kategoria: Familje Aventure
Viti: Jul 21, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,845
Shikime: 3270
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Mali kthehet në Ishullin e të humburve për të gjetur armiken e saj Uman, vajzën e Ursulas që bashkëpunon me Harryn, djalin e Kapitenit Hook dhe Gilin, djalin e Gastonit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR