Filma Me Titra Shqip: Killers

100 min 2010 5,9 / 1479
Viti: Jun 4, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,73
Shikime: 1246
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
AI ËSHTË I GJATË, ZESHKAN DHE I BUKUR ME NJË DOZË MISTERI. Çfarë më shumë ka nevojë të di Xheni për Spenserin , njeriun që sapo e bëri të binte kokë e këmbë në Rivierën franceze? Epo, ndoshta që ai është një spiun profesionist, talenti i veçantë i të cilit është vrasja. Por pavarësisht plumbave, bombave dhe të këqinjve me armë të mëdha, askush s’mund t’i mbajë këta të dy nga të jetuarit përfundimisht të lumtur - nëse arrijnë ta kalojnë ditën pa u vrarë - në këtë komedi romantike plot aksion që d
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR