Filma Me Titra Shqip: The Giver

94 min 2014 6,5 / 3378
Kategoria: Dramatik Fantashkence
Viti: Aug 11, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,176
Shikime: 1388
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e DHËNËSIT përqendrohet te Xhonas, një djalosh që jeton në një botë ideale e pa ngjyra. Kur ai fillon të kalojë kohë me Dhënësin, i cili është ruajtësi i vetëm i kujtimeve të komunitetit, Xhonasi nis të zbulojë të vërteta të errëta të së kaluarës. Me fuqinë e tij të njohurisë, ai kupton se rreziqet janë më të larta nga çfarë mendohej – një çështje jetë a vdekje për të dhe për të dashurit e tij. Xhonasi e di se duhet të largohet nga kjo botë për t’i mbrojtur të gjithë, një sfidë që më pa
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR