Filma Me Titra Shqip: Draft Day

109 min 2014 6,7 / 533
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 11, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,562
Shikime: 1238
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ditën e Përzgjedhjes NFL, menaxheri i përgjithshëm Soni Uiver (Costner) ka mundësinë të shpëtojë futbollin në Klivland kur shkëmben zgjedhjen e parë. Ai duhet të vendosë shpejt çfarë do të sakrifikojë për të ndjekur përsosmërinë, teksa jeta e tij personale dhe profesionale mjegullohet në një ditë për disa qindra të rinj me ëndrrën për të luajtur në NFL.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR