Filma Me Titra Shqip: Like Stars on Earth

165 min 2007 8 / 471
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 21, 2007
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 10,884
Shikime: 1278
Pershkrimi
Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë prapa zënkave të tij në shkollë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR