Filma Me Titra Shqip: Wonder Woman

141 min 2017 7,3 / 13991
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: May 30, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,227
Shikime: 3389
Pershkrimi
Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t'i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj të plota dhe fatin e vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR