Filma Me Titra Shqip: Goon: Last of the Enforcers

101 min 2017 5,7 / 161
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 17, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,351
Shikime: 893
Pershkrimi
Pas një dëmtimi të rëndë lojtari i hokejit Dag Glat detyrohet të heqë dorë nga karriera e tij si lojtar dhe të gjejë një punë të zakonshme, por jeta e zakonshme nuk është për të dhe pas thirrjes së ish-ekipit të tij ai niset të ri-zbulojë lavdinë e dikurshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR