Filma Me Titra Shqip: Hercules

99 min 2014 5,7 / 2858
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Jul 23, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,641
Shikime: 1658
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Herkuli, biri i Zeusit, nuk është as njeri e as zot, dhe kjo shkaktoi vuajtje të mëdha. Duke u përballur me dymbëdhjetë legjendat e mundimeve, ai i ktheu kurrizin perëndive dhe për katërmbëdhjetë vjet ai gjeti vetëm beteja të përgjakshme. Në shoqërinë e pesë personave të ngjashëm, u bë një mercenar në shërbim të kujdo që ishte në nevojë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR