Filma Me Titra Shqip: Knowing

121 min 2009 6 / 3074
Viti: Mar 19, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,06
Shikime: 4859
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhon Kostler, një profesor që deshifron një mesazh të koduar me parashikime tmerrësisht të sakta për çdo katastrofë të madhe që ka ndodhur dhe do të ndodhë në botë. Duke kërkuar të mbrojë familjen e tij dhe të parandalojë fatkeqësi të ardhshme, ai rekruton ndihmën ngurruese të Dajana Uejlandit, vajzës së autorit tashmë të vdekur të profecive. Kërkimi i tij për të kuptuar mesazhet dhe ngatërrimin e familjes së vet në to kthehet në një garë emocionuese kundër kohës ndërkohë që përballet me katastr
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR