Filma Me Titra Shqip: London Heist

91 min 2017 5,5 / 10
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Jun 17, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,116
Shikime: 2071
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Hajduti dhe krimineli, Xhek Krigën, vendosë që të zbulojë vrasësin e babait të tij e personin që i ka vjedhur paratë e bankës së vjedhur, edhe pse kjo do të thotë të rrezikojë veten. Në rrugëtimin e hakmarrjes, Xhek, do të zbulojë disa të vërteta që do ia ndryshojnë jetën...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR