Filma Me Titra Shqip: Lucky Trouble

90 min 2011 6 / 41
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Jan 12, 2011
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 4,383
Shikime: 2237
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një mësues shkolle nga një qytet i vogël i Rusisë, bie në dashuri me një vajzë të bukur nga Moska e cila është e fejuar dhe gati të martohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR