Filma Me Titra Shqip: Minutes Past Midnight

98 min 2016 4,9 / 26
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 18, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,4
Shikime: 694
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur troket mesnata, të gjitha qëniet e terrorit pushtojnë Tokën, Demonët, kanibalët, vrasësit, fantazmat dhe monstrat lëvizin nëpër këto përralla të mbizakonshme, fantastike dhe të frikshme..
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR