Filma Me Titra Shqip: Machete

105 min 2010 6,3 / 2081
Kategoria: Aksion Komedi Thriller
Viti: Sep 1, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,606
Shikime: 2029
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi i ngrihet kurth dhe tradhtohet nga njeriu që e punësoi për të vrarë një senator Teksan, një ish federal hakmerret brutalisht kundër tij...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR