Filma Me Titra Shqip: Mr. Peabody & Sherman

92 min 2014 6,7 / 1517
Viti: Feb 7, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,272
Shikime: 2001
Pershkrimi
Kjo është historia e qenit me inteligjent dhe "të lexuar" në botë zoti Pibadi dhe djalit të tij të adoptuar, Sherman. Aventurat e tyre me makinën e kohës WABAC, nuk mbeten vetëm leksione historie të zakonshme kur Peni, shoqja e Shermanit nis udhëtimin e jashtëzakonshëm për të tre ata por që në fund rezulton te jetë një mision i pasigurt drejt rrugës për tu kthyer në shtëpi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR