Filma Me Titra Shqip: National Treasure: Book of Secrets

124 min 2007 6,2 / 3328
Viti: Dec 13, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,821
Shikime: 1680
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Benjamin Gates duhet të ndjekë një të dhënë të mbetur në ditarin e John Wilkes dhe të provojë pafajësinë e paraardhësve të tij për vrasjen e Abraham Lincoln.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR