Filma Me Titra Shqip: Once Upon a Time in Mexico

102 min 2003 6,3 / 1280
Kategoria: Aksion Dramatik Mister
Viti: Sep 11, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,855
Shikime: 4043
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Vrasësi i paguar "El Mariachi" bën spiunazh ndërkombëtar me një agjent nga CIA dhe një psikopat nga Meksika.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR