Filma Me Titra Shqip: Natalie

88 min 2010 5,5 / 10
Kategoria: Dramatik Komedi Romance
Viti: Oct 28, 2010
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 3,331
Shikime: 3888
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente kërcimi. Një melodramë rreth dashurisë dhe sekreteve të tre njerëzve...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR