Filma Me Titra Shqip: Pocket Listing

92 min 2016 7,8 / 13
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Mar 23, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,804
Shikime: 1392
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një lojtar pushteti dhe gruaja e tij joshëse punësojnë një agjent pronash të poshtëruar për të shitur në fshehtësi vilën e tyre në Malibu, tradhti, seks, vrasje dhe hakmarrje vijnë në jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR