Filma Me Titra Shqip: Revolt

87 min 2017 5,1 / 164
Viti: Jul 1, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,581
Shikime: 3418
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e qëndresës së fundit të njerëzimit kundër një pushtimi alien. Në Nairobi, në Afrikën lindore, një ushtar amerikan dhe një mjeke franceze bashkohen për t'i mbijetuar sulmit të alienëve. Lidhja e tyre do të testohet teksa kërkojnë shpëtim në një botë të shkatërruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR