Filma Me Titra Shqip: Rambo: Last Blood

89 min 2019 6 / 1327
Kategoria: Aksion Thriller Dramatik
Viti: Sep 19, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 38,559
Shikime: 4267
Pershkrimi
Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila një ditë i tregon se një kartel meksikan i ka rrëmbyer të bijën. Dhe Rambo rikthehet në aksion.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR