Filma Me Titra Shqip: Ravenswood

90 min 2017 4,3 / 11
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Mar 11, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,376
Shikime: 2461
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur katër turistë amerikanë, Sofia, Karli, Bella dhe Majkëlli shkojnë në një turne fantazmash, përjetojnë më shumë nga sa mund të përballojnë, kur fantazma e një doktori të keq dhe e viktimës së tij i kapin në një pavion të vjetër psikiatrie.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR