Filma Me Titra Shqip: Rememory

111 min 2017 6 / 229
Viti: Sep 8, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,755
Shikime: 1367
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vejusha e një profesori të zgjuar është ngurruese për një nga shpikjet e të shoqit, e cila mund te regjistrojë dhe të luajë kujtimet e një personi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR