Filma Me Titra Shqip: The Great Beauty

142 min 2013 7,5 / 1777
Kategoria: Dramatik
Viti: May 21, 2013
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 9,648
Shikime: 1870
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për dekada të tëra, Xhep Gambardela e ka shtruar me shkëlqim rrugën e jetës joshëse të natës në Romë. Por, pas 65-vjetorit të tij dhe gjithashtu një lajmi tronditës që merr nga e shkuara, Xhep shikon përtej klubeve të natës dhe festave dhe dëshiron të gjejë një peisazh absurd ku koha nuk ekziston dhe bukurinë e madhërishme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR