Filma Me Titra Shqip: The Collection

82 min 2012 6,1 / 540
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Sep 21, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,873
Shikime: 1711
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Arkini shpëton nga kthetrat e tmerrshme të "Koleksionuesit" gjatë një feste kurth ku ai shton në "koleksionin" e tij bukuroshen Elena. Në vend që të marrë veten nga trauma, arkini rrëmbehet papritmas nga spitali nga disa mercenarë të punësuar nga babai i pasur i Elenës. Arkini detyrohet të bashkohet me mercenarët dhe të gjurmojë magazinën e Koleksionuesit dhe të shpëtojë Elenën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR