Filma Me Titra Shqip: The Ottoman Lieutenant

111 min 2017 6,1 / 153
Kategoria: Romance Dramatik Lufte
Viti: Mar 10, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,376
Shikime: 1780
Pershkrimi
Togeri osman flet për historinë e dashurisë midis një infermiereje amerikane idealiste dhe një oficeri turk gjatë Luftës së Parë Botërore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR