Filma Me Titra Shqip: Mrs Lowry & Son

91 min 2019 6,9 / 7
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 30, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,424
Shikime: 2020
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta reale e artistit me famë botërore L.S. Lowry dhe marrëdhënia e tij me nënën, e cila përpiqet ta largojë atw nga pasioni i tij për pikturën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR