Filma Me Titra Shqip: The Raid

101 min 2012 7,4 / 1868
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: Mar 22, 2012
Gjuha Origjinale: ID
Popullariteti: 12,832
Shikime: 1690
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një skuadër e forcave speciale SWAT bllokohet në një ndërtesë nga një gangster i pamëshirshëm dhe ushtria e tij e vrasësve…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR