Filma Me Titra Shqip: The Promise

130 min 2016 7 / 236
Kategoria: Histori Romance Dramatik
Viti: Dec 2, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,738
Shikime: 1376
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Filmi "Premtimi", tregon për ditët e fundit të Perandorisë Osmane, ku ndjek trekëndëshin e dashurisë ndërmjet Mikaelit, studentit të shkëlqyer të mjekësisë, Anës, vajzës së bukur dhe të sofistikuar dhe Krisit, gazetarit të njohur amerikan që jeton në Paris...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR