Filma Me Titra Shqip: They Call Me Trinity

106 min 1970 7,6 / 676
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Dec 22, 1970
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 10,263
Shikime: 1313
Pershkrimi
Një endacak dembel e i armatosur, se bashku me vëllanë e tij, një hajdut i shëndoshën kuajsh, ndihmojnë një komunitet mormonësh që të mbrojnë token e tyre nga kryebashkiaku dhe xhelatët e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR